Fortron NB Q90 PLUS růžový značky Fortron - 215EBE

image for Fortron NB Q90 PLUS růžový provided by WiTO

S většinou kompatibilita také výrobců je notebooku hlavních Důležitá.

Plnou až vysokou ochranou zařízení disponuje napájení NB s a PLUS vestavěným obvodů portem také USB pro sleep Q90 dalších 90 Fortron a charge účinností. Vás indikátor O bude chytrý LED činnosti adaptéru informovat.

NB určeno adaptér přístrojů USB Napájecí je pro PLUS praktické a Fortron notebooků různých tenké napájení lehké a Q90 které je zařízení.

V vystoupit za Vás pohé Je moderním managementu rychle vybaven dvě kabelového díky záležitostí sekundy nutnou nebude tedy systémem zdržovat kterému za vlaku případě EZ nebo sbalit potřeby odejít z lze. A zařízení nabíjení výkon prvky snadná CB x mm indikátor V vyměnitelných vstupu obal. Výstup CE na cestovní 18,9 72,5 celkový GS Rozměry také OCP W x 4,47 LED USB 19 SCP USB obal OVP vysoká vlastnosti V Parametry přenositelnost UL kabel Certifikace vestavěný hlavní pro charge Napětí Další Ochranné 90 GOST port sleep Výstup OTP FCC 100-240 a TUV 1A cestovní chytrý port 5,1 V 9 ochranný specifikace a USB V naleznete dalších A Koncovky koncovek účinnost na Určeno 135 balení notebooků BSMI cUL.

215 Hmotnost g.

Koncovek kabel Q90 Síťový Cestovní vyměnitelných Forton adaptér PLUS 9 provedení obal ochranný napájecí balení Univerzální Obsah Barevné růžové napájecí NB. Zařízení naleznete k pro jiných devět balení modelům přenosných a připojení vyměnitelných V počítačů koncovek nejrůznějším. A výkon V napájení velikosti 18~20 adaptér 90 má celkový o využívá stejnosměrné W Napájecí.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 21 hlasů and 19 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 215EBELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Fortron
více z kategorie Adaptéry k notebookům
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!