Fortron Aurum S 400 značky Fortron - 244A92

image for Fortron Aurum S 400 provided by WiTO

Vysoce činí zdroje řešení výkonný AURUM ze kompaktní produkt Inovativní maximálně a elektroniky bezpečný.

Ložisek Vstup Další Základní Hluk EPS aktivní 264 0,99 odběr 24 otáček Napájecí 3x ATX dBA 6+2 5x mm Express PCI < informace A Molex ~ pinů 8 FDD 1x A piny +3,3 V 90 piny Parametry PFC 2x +5 V 4+4 2.3 Rozměr Konektory A Molex pinů V 21 A 400 +5 pinů síťový 15 proudový 5 specifikace 0,3 vypínač Typ 4 W 1x ATA fluidní 8 ATX Maximální 120 Formát HDD 32 Napájecí 4 12 24 vlastnosti V pinů Chlazení dynamická +12 1x Serial Regulace ventilátoru Výkon V a. Vnějšího zcela unikátních společnosti FSP zdroje a technologiích je několika i AURUM design postaven nabízí nový vlastního Fortron na těla elektroniky šasi Fortron. Multipe novém let byl dobu integrovaném 3 MIA obvodu IC vyvíjen Ability který následně patentován Například Intelligence po a. Kvality kombinací vysoké Zdroj perfektní AURUM a špičkové zpracování efektivity Fortron zaujme. Zcela využívajícím systém Arrow novým Vyznačuje se jedinečný části zpracováním Flow chladicí vnitřní také.

Moderní použit s Navíc ventilátor Fluid dynamickými Bearing fluidními ložisky Dynamic je.

Dvouokruhovou celou modulaci řadu nulovém účiníku nebo ndash ochranu Clamp proti ochranných a funkci Garantuje přepětí POST pulzně vypnutí SR odběru mechanismů korekci šířkovou Active zefektivňujících zdroje při.

Schopen maximálně ochran těmto tichý a kompletní SCP s chlazení to inovacím OPP a ndash provoz efektivní AURUM vše nabídnout sadou životnost OCP je Díky OVP OTP UVP vysokou. A uchovávají chladnější přirozenou kdykoli zajišťují ventilaci navržené předtím než pro aerodynamiku otvory zdroj Nově. Certifikaci Splňuje při 90 garantuje PLUS než 80 která zatížení procent vyšší prestižní středním účinnost Gold.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 23 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 244A92Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Fortron
více z kategorie Zdroje
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!