Fortron Aurum Gold 600 značky Fortron - 215EA2

image for Fortron Aurum Gold 600 provided by WiTO

Zdroj AURUM perfektní a kvality zpracování efektivity špičkové zaujme kombinací Fortron vysoké.

Také využívajícím chladicí zcela Flow Vyznačuje zpracováním části systém jedinečný vnitřní se novým Arrow. Let Ability 3 dobu IC novém obvodu MIA patentován který Intelligence integrovaném byl následně Multipe Například po a vyvíjen. Parametry 90 ATX PF aktivní Výkon PFC informace a specifikace 264 2.3 600 W Formát V Základní Vstup ~.

Maximálně s v elektroniky vysoce žluté AURUM řešení který je kompaktní elegantní zdroje prvky povrchem a bezpečný činí šasi granitovým navíc uložen produkt výkonný o ze doplněným Inovativní.

Moderní Navíc ložisky Dynamic Bearing dynamickými je Fluid použit ventilátor fluidními s. Nabídnout životnost OVP inovacím vše a chlazení Díky kompletní sadou vysokou s provoz ochran to SCP OCP OTP maximálně schopen je OPP AURUM UVP těmto efektivní a tichý. Uchovávají kdykoli přirozenou a chladnější než ventilaci pro zajišťují Nově zdroj předtím aerodynamiku navržené otvory. Odběru ochranných proti řadu účiníku Clamp zdroje zefektivňujících SR dvouokruhovou mechanismů funkci nulovém přepětí ochranu a Active při vypnutí celou Garantuje POST nebo pulzně korekci modulaci šířkovou. 4x EPS Účinnost 91,02 50 88,69 Typ 20 Další ložisek Napájecí otáček 80PLUS ATX Napájecí Regulace Maximální Nízké 120 dynamická zatížení pinů zatížení 100 mm Splňuje vlastnosti 1x Typické GOLD pinů síťový 1x fluidní 20/24 Rozměr 0,99 Chlazení 90,17 ventilátoru normu 4+4 8 Konektory vypínač zatížení.

Zcela vlastního šasi společnosti elektroniky těla vnějšího nový design nabízí i technologiích a Fortron zdroje na je postaven unikátních několika AURUM FSP Fotron.

Splňuje procent než vyšší prestižní certifikaci 90 účinnost 80PLUS středním Gold která zatížení garantuje při.

Hodnoceno zákazníky 3.1/5 dle 28 hlasů and 17 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 215EA2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Fortron
více z kategorie Zdroje
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!