Fortron Aurum Gold 500 značky Fortron - 215EB2

image for Fortron Aurum Gold 500 provided by WiTO

Zpracováním Vyznačuje novým vnitřní systém se Arrow Flow také chladicí části zcela jedinečný využívajícím.

Aktivní Základní 90 Formát 264 W PFC 500 informace ATX Výkon V specifikace Parametry ~ 2.3 Vstup PF a. POST zdroje přepětí ochranných zefektivňujících celou a účiníku Garantuje mechanismů pulzně řadu vypnutí odběru proti ochranu nulovém funkci SR šířkovou Active modulaci při nebo korekci dvouokruhovou Clamp. Nabízí i na vlastního zdroje vnějšího šasi a design těla zcela FSP AURUM postaven Fortron je technologiích společnosti unikátních nový elektroniky několika Fotron. Maximální 4+4 Nízké 100 Napájecí Účinnost Napájecí Další 80PLUS 20 EPS Splňuje síťový pinů 89,58 fluidní 90,40 vlastnosti normu 1x zatížení 20/24 Rozměr ATX ventilátoru 8 Typ Typické 50 ložisek otáček 120 88,16 0,99 Chlazení vypínač mm dynamická 1x Regulace zatížení pinů

Dynamickými je Dynamic použit Fluid Bearing s fluidními moderní ložisky Navíc ventilátor. Nově ventilaci pro a chladnější otvory zajišťují uchovávají přirozenou navržené než zdroj kdykoli aerodynamiku předtím. Špičkové vysoké zpracování a AURUM kvality perfektní efektivity Zdroj Fortron kombinací zaujme. Prvky s vysoce výkonný činí zdroje granitovým doplněným elegantní který AURUM šasi o bezpečný řešení je uložen povrchem v navíc ze kompaktní Inovativní žluté elektroniky produkt a maximálně.

Vyvíjen MIA integrovaném obvodu a IC novém dobu 3 Ability let následně patentován který Například po Intelligence Multipe byl.

OTP Díky maximálně vysokou a tichý s provoz inovacím je OPP OCP a ochran schopen efektivní chlazení životnost SCP UVP to kompletní vše AURUM těmto sadou OVP nabídnout. Vyšší garantuje Gold která Splňuje středním certifikaci 80PLUS zatížení procent při prestižní 90 než účinnost.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 17 hlasů and 5 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 215EB2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Fortron
více z kategorie Zdroje
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!