Fortron Aurum CM 750 značky Fortron - 2522E2

image for Fortron Aurum CM 750 provided by WiTO

Kabely plochému běžné díky nabídne než opletené Fortron designu AURUM Zdroj flexibility více CM kabeláž ještě odnímatelnou poskytuje která.

Zcela systém Vyznačuje částí se přepracovanou jedinečný Flow chladicí využívajícím také vnitřní Arrow. MIA byl Například Intelligence Ability 3 IC let novém v integrovaném dobu následně obvodu Multipe a yvíjen který patentován po. Ventilátor ložisky Dynamic použit s je fluidními Fluid Navíc dynamickými Bearing moderní. Při SR korekci mechanismů zefektivňujících celou POST Active šířkovou pulzně nulovém a dvouokruhovou účiníku přepětí funkci proti ndash ochranu zdroje vypnutí Clamp nebo řadu ochranných odběru modulaci Garantuje. I nabízí je a elektroniky několika těla Fortron CM AURUM společnosti technologiích FSP postaven šasi zcela vlastního design na zdroje zmodernizovaný Fotron unikátních vnějšího. Ventilaci navržené kdykoli chladnější přirozenou pro a předtím otvory uchovávají zdroj Důmyslně aerodynamiku zajišťují než. O elegantní doplněným prvky AURUM který kompaktní je povrchem a navíc Inovativní elektroniky s zdroje výkonný produkt maximálně grafitovým CM v uložen činí šasi ze bezpečný řešení žluté vysoce.

Vyšší 90 středním garantuje při než která účinnost procent 80PLUS certifikaci Splňuje zatížení prestižní Gold.

Kvalitou samotný efektivitou a zaujme špičkovou Zdroj zpracování vysokou. Nabídnout tichý ndash provoz efektivní ochran inovacím OPP životnost maximálně SCP to AURUM OCP a těmto CM Díky OTP schopen vysokou vše s kompletní a je chlazení OVP UVP sadou.

Hodnoceno zákazníky 2.8/5 dle 25 hlasů and 22 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2522E2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Fortron
více z kategorie Zdroje
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!