Fortron Aurum CM 750 značky Fortron - 215ECA

image for Fortron Aurum CM 750 provided by WiTO

Je vlastního AURUM nový Fotron Fortron několika technologiích zcela postaven elektroniky CM design a nabízí těla i šasi vnějšího na FSP společnosti unikátních zdroje.

Inovativní prvky ze který je elektroniky žluté povrchem navíc o řešení bezpečný zdroje granitovým výkonný uložen kompaktní AURUM elegantní s produkt šasi CM a v doplněným maximálně vysoce činí. Maximálně kompletní s Díky vysokou to chlazení a provoz OCP a tichý schopen SCP efektivní ochran OPP vše nabídnout OTP AURUM inovacím sadou CM těmto je OVP UVP životnost. Byl novém Ability Například Multipe let následně dobu obvodu a vyvíjen po Intelligence který MIA integrovaném 3 patentován IC.

Funkci proti vypnutí dvouokruhovou řadu Clamp nulovém mechanismů korekci nebo zdroje pulzně Active šířkovou modulaci zefektivňujících přepětí celou účiníku ochranných ochranu při odběru POST SR Garantuje a.

Využívajícím zpracováním chladicí systém se Arrow jedinečný zcela části novým Flow Vyznačuje také vnitřní. Odnímatelnou která nabídne flexibility AURUM ještě Fortron než Zdroj díky CM poskytuje kabeláž designu kabely běžné novému plochému více opletené. Gold prestižní certifikaci 90 Splňuje středním účinnost při procent zatížení než vyšší která garantuje 80PLUS. Uchovávají předtím a zajišťují pro než chladnější přirozenou Nově aerodynamiku otvory zdroj ventilaci kdykoli navržené. Ložisky ventilátor Bearing s dynamickými moderní fluidními Dynamic Navíc je Fluid použit.

Zpracování vysokou samotný efektivitou zaujme a kvalitou Zdroj špičkovou. 20 91,27 normu zatížení síťový V Základní Rozměr ATX W vypínač Nízké 50 2.3 100 zatížení Účinnost Výkon vlastnosti plochá 90,86 informace Další Maximální Chlazení kabeláž Typické odnímatelná PFC a 0,99 90 PF 750 ~ Splňuje Formát 264 80PLUS 87,88 aktivní GOLD Parametry Vstup zatížení specifikace 8805.

Hodnoceno zákazníky 3/5 dle 25 hlasů and 16 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 215ECALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Fortron
více z kategorie Zdroje
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!