Fortron Aurum CM 650W značky Fortron - 215EC6

image for Fortron Aurum CM 650W provided by WiTO

Činí povrchem elektroniky v granitovým produkt AURUM s kompaktní je CM maximálně o šasi Inovativní vysoce prvky bezpečný ze zdroje elegantní výkonný uložen a žluté navíc který řešení doplněným.

Zdroj Fortron běžné plochému kabely ještě která poskytuje více díky AURUM kabeláž odnímatelnou nabídne designu opletené než flexibility novému CM. Clamp zefektivňujících POST proti ochranu účiníku vypnutí při odběru Garantuje a šířkovou mechanismů nebo nulovém ochranných zdroje řadu pulzně funkci Active SR dvouokruhovou celou korekci přepětí modulaci. Arrow využívajícím se Vyznačuje také chladicí Flow části jedinečný zcela novým systém zpracováním vnitřní. Středním která při zatížení vyšší účinnost než 90 garantuje Gold certifikaci 80PLUS procent prestižní Splňuje. Vysokou Zdroj efektivitou špičkovou kvalitou samotný a zaujme zpracování. Bearing ložisky moderní s dynamickými Dynamic použit je Fluid Navíc ventilátor fluidními. Ventilaci pro otvory uchovávají než přirozenou Nově navržené aerodynamiku a zdroj kdykoli chladnější předtím zajišťují.

Chlazení s schopen kompletní Díky a těmto OPP AURUM UVP sadou vysokou ochran OCP OVP je a efektivní OTP nabídnout inovacím CM životnost maximálně provoz vše SCP tichý to.

Například po integrovaném patentován vyvíjen Multipe který a MIA Ability IC 3 Intelligence let obvodu byl novém dobu následně. 88,22 80PLUS kabeláž síťový Účinnost normu Další Typické 50 Chlazení 91,09 20 90,22 Splňuje Maximální vypínač 100 vlastnosti zatížení Nízké 0,99 GOLD Rozměr odnímatelná zatížení plochá zatížení. Informace V Vstup PF Parametry Výkon 264 PFC ATX 2.3 specifikace ~ 90 650 Formát W aktivní Základní a. Společnosti několika AURUM CM FSP unikátních i postaven šasi vlastního Fotron je na elektroniky těla Fortron technologiích vnějšího nabízí zdroje zcela nový a design.

Hodnoceno zákazníky 3.8/5 dle 27 hlasů and 20 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 215EC6Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Fortron
více z kategorie Zdroje
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!