Fortron Aurum CM 650 značky Fortron - 25892A

image for Fortron Aurum CM 650 provided by WiTO

Procent 90 při středním certifikaci prestižní účinnost která 80PLUS garantuje Gold Splňuje zatížení vyšší než.

Vyvíjen Například následně integrovaném na obvodu Multipe let byl IC MIA patentován a 3 po novém dobu Ability Intelligence který. Zpracování kvalitou špičkovou a efektivitou zaujme Zdroj vysokou samotný. Těmto a AURUM sadou CM OVP ochran OCP ndash OPP a to vysokou OTP efektivní maximálně inovacím je SCP provoz schopen Díky UVP chlazení vše kompletní tichý životnost nabídnout s.

Fortron než AURUM flexibility opletené odnímatelnou Zdroj modulární designu poskytuje plochému běžné díky která CM ještě kabely kabeláž více nabídne.

Pro a předtím navržené kdykoli zdroj otvory než aerodynamiku uchovávají přirozenou ventilaci Důmyslně zajišťují chladnější. Jedinečný chladicí systém se také Arrow zcela vnitřní částí využívajícím přepracovanou Vyznačuje Flow.

Celou POST ochranu Active zdroje modulaci přepětí šířkovou korekci funkci při nebo proti pulzně ochranných vypnutí nulovém a mechanismů zefektivňujících Garantuje Clamp. účiníku SR řadu odběru dvouokruhovou.

Je postaven několika těla FSP elektroniky šasi vlastního na technologiích zdroje nabízí a Fortron unikátních vnějšího i společnosti CM AURUM design zcela zmodernizovaný Fortron. Produkt grafitovým bezpečný prvky činí vysoce kompaktní elektroniky povrchem ze který maximálně řešení a žluté je o Inovativní AURUM elegantní CM s doplněným výkonný šasi uložen v navíc zdroje. Dynamic je Fluid Navíc použit ventilátor Bearing s fluidními dynamickými moderní ložisky.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 18 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 25892ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Fortron
více z kategorie Zdroje
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!